Každý šestý pár v České republice má problémy s otěhotněním. Na vině může být prodělaná onkologická léčba, genetická vada, porucha funkce vaječníků, vyšší věk, předčasná menopauza či operace. Darování vajíček je velmi spolehlivým řešením pro páry, které se potýkají s jedním nebo více uvedených problémů.

Staňte se dárkyní vajíček i vy a pomozte jim na jejich cestě k vytouženému miminku!

  • Komplexní přehled o vašem zdravotním stavu
  • Pomůžete neplodným párům v jejich cestě za splněným snem, darujete život
  • Genetické vyšetření zdarma. V rámci zdravotní prohlídky máte možnost získat komplexní informace o vašem reprodukčním zdraví
  • Kompenzace ušlých výdajů spojených s darováním ve výši 33 000 až 34 500 Kč

Darování vajíček nebolí a pomůže splnit sen léčenému páru

Každá nová dárkyně vajíček registrovaná na naší klinice v Praze, Karlových Varech nebo Znojmě novou nadějí pro spoustu párů, které se potýkají s problémy s otěhotněním. Na vhodnou dárkyni vajíček jsou připravené desítky až stovky čekatelek, které touží po miminku. Snažíme se jim maximálně pomoci a hledáme pro ně ideální dárkyně. Všech těchto dárkyní, které se rozhodnou přihlásit do našeho darovacího programu, si velmi vážíme a snažíme se jim udělat celý průběh stimulace růstu i odběru vajíček co nejšetrnější a nejpříjemnější.

Před vstupem do registru podstoupí dárkyně vajíček vyšetření – a to nejen její plodnosti. Tyto testy, které vám pomohou získat dokonalý přehled o vašem zdravotním stavu, stojí běžně několik tisíc korun a navíc není možné je standardně podstoupit. Kromě toho dárkyně vajíček získá:

  • výsledky testu na pohlavní nemoci
  • finanční kompenzaci 33 000 až 34 500 Kč za ušlý zisk a náklady spojené s darováním 
  • výsledky komplexního genetického vyšetření

Darování vajíček je diskrétní a neohrožuje budoucí těhotenství dárkyně. Pomocí vyšetření dárkyně vajíček je naopak možné v předstihu odhalit případné anomálie a k těm při snaze otěhotnět vhodně přihlédnout. Darování je vždy 100% anonymní a dárkyně u nás nikdy neví, pro koho daruje.

Pomozte desítkám čekatelek mít vlastní miminko

Darování vajíček je proces trvající několik týdnů, během kterého vás bude doprovázet příjemný a odborný tým lékařů a sester s dlouholetou praxí v asistované reprodukci. Na naší klinice jsme vám k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu a disponujeme nejmodernějším vybavením a komfortním zázemím. Získáte u nás dostatek informací o samotné stimulaci i následném odběru vajíček – pokud by vás zajímalo cokoliv navíc, nebojte se našeho personálu kdykoliv zeptat. Na začátku vám pomůže zodpovědět dotazy např. ohledně požadavků na dárkyně vajíček nebo nastíní, jak probíhá vyšetření před darováním vajíček.

Přemýšlíte, jaké jsou požadavky na dárkyně vajíček? A nejste si jistá, jestli i vy můžete pomoci? Sepsali jsme odpovědi na vaše nejčastější dotazy, které vám pomohou se rozhodnout. Pokud se chcete rovnou objednat na vstupní vyšetření na naše kliniky, napište nám pomocí formuláře a sjednejte si s naší koordinátorkou termín, který vám bude vyhovovat.

Máte i vy rádi příběhy se šťastným koncem? Pomozte nám, aby takových příběhů bylo v Česku co nejvíce!

Kdo dárkyně potřebuje

Léčbu poruch plodnosti podstupuje na specializovaných pracovištích čím dál více párů. Asi třetina žen má problém s početím přirozeným způsobem, vaječníky, které nedokáží produkovat vajíčka schopná oplození, nebo nemají vaječníky vůbec.

Pro tyto ženy je určen program darovaných oocytů (vajíček), jelikož darovaná vajíčka pro ně často představují jediné řešení, jak dosáhnout vytouženého těhotenství a porodit zdravého potomka.

Dárcovským programem se zabýváme již řadu let a máme s ním tak bohaté zkušenosti.

Naší dlouhodobou snahou je mít dárcovský program, který je maximálně úspěšný, šetrný a efektivní jak pro naše dárkyně, tak pro naše klientky.

Samozřejmostí je respektování veškerých medicínských, legislativních i etických aspektů a využívání nejnovějšího vybavení a poznatků, stejně jako individuální přístup a nejlepší možná péče.